Bibeloteka

Blog o wszystkim, co mnie interesuje, cieszy i nie pozwala bezczynnie usiedzieć w miejscu.

poniedziałek, 1 stycznia 2018

Nie zdążyłam...

złożyć Wam życzeń, kochani. Życzę wobec tego pięknych Poświąt, cudownego roku, spokoju, zdrowia i miłości. Nie udało mi się siąść do komputera przez dwa pracowite tygodnie, w domu  stolarz zakładał schody, nie dość, że  pracował z przerwami,  to w dalszym ciągu schody nie są  ukończone.  Stolarz zaczyna mi się śnić po nocach, wkrótce zapewne dołączą do niego monterzy drzwi, na które czekamy już trzeci miesiąc. Chyba zaczynam bać się snów? Sami wiecie jak trudno żyć w takich warunkach, ale damy radę! 
Po raz pierwszy mieliśmy dużą choinkę pod sam sufit, rozwiesiłam wszystkie ozdoby i bardzo z siebie zadowoleni poszliśmy spać, a w nocy obudził nas rumor. Choinka zbiegła z miejsca postoju, potłukła wiele ozdób i od tej pory będzie pamiętną  choinką upadłą, widoku Wam zaoszczędzę, biedne drzewko przywiązaliśmy do kredensu, kaloryfera i karniszy, nadal stoi, ale kto wie. co jeszcze wymyśli? Oczywiście nie jest już taka piękna.:((
Podsumowując: święta były piękne, rodzina w komplecie, dużo  prezentów, radości i pięknych  chwil, nawet upadłej choince wybaczyliśmy  upadek. Kominek z moimi choinkami posłużył jako dodatkowa dekoracja.Wszystkim, którzy zaglądają do Bibeloteki życzę  samych  pięknych dni w nowym roku, wielu głębokich wzruszeń pośród bliskich i dużo zdrowia.
Niech w tym roku spełnią się Wasze marzenia.:))

Teraz biegnę do Was z życzeniami, Łucjo, dziękuję za miłe słowa troski, dziękuję!

19 komentarzy:

 1. Bardzo lubię Twoje zdjęcia. Cieszę się, że święta się udały. Też kiedyś musieliśmy wiązać choinkę, która uwielbiała się przewracać. hehe Dziękuję za piękne życzenia.

  Z całego serca życzę Ci wspaniałego 2028 roku. Życzę, by remont poszedł sprawnie, by serce radość przepełniała, marzenia się urzeczywistniły, zdrowie dopisywało i najszczersza miłość zawsze Ci towarzyszyła. Dziękuję za Twoja obecność w moim życiu. <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Choinka śliczna. U mnie też jest kolorowa. Takie lubię najbardziej.To miło, że jesteś zadowolona. Z remontami tak bywa u każdego więc życzę cierpliwości, a w Nowym roku wszystkiego, co najlepsze Tobie i Twojej rodzince. Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie zazdroszczę widoku upadłej choinki i potłuczonych bombek, niegrzeczna :). Święta miałaś bardzo miłe i to cieszy. Życzę na początek, żeby schody były zakończone, a drzwi wstawione, żebyś nie miała złych snów, a ponadto szczęśliwego 2018 roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za życzenie te tutaj i te u mnie na blogu : ) Niech świąteczna radość będzie obecna w całym 2018 roku : ) I niech fachowcy w nocy dadzą ci spokój.

  OdpowiedzUsuń
 5. Brakowało mi tego postu Celu. Zastanawiałam się co tam u Ciebie i co jest powodem milczenia. Z powodu nawału pracy jest,es rozgrzeszona:) Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 6. A może masz kota w domu? ;) Bo wiesz... W tamtym roku kot mojej przyjaciółki też ratował w nocy choinkę, bo jak sam twierdził, zemdlała biedaczka. ;))
  Celu wspaniałego roku Ci życzę. Niech remont zakończy się szybko i bez problemów. Niech każdy dzień przyniesie Ci powód do radości. Niech złe rzeczy omijają Cię z daleka, a dobry ludzie obdarzają Cię prawdziwą, życzliwą przyjaźnią. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Choinka piękna niema śladów po upadku:)))Tobie też dobrego roku życzę:))))a z fachowcami to tak już bywa...cierpliwości:)))Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 8. Kilka razy duży remont mieliśmy niemal w trakcie świąt, bo oczywiście zawsze są jakieś poślizgi czasowe, więc wiem, o czym piszesz... Choinka świetna, lubię takie ustrojone na bogato :).

  OdpowiedzUsuń
 9. Bo ta upadła choinka potłukła Wam kilka bombek na szczęście:-) i myślę, że bardzo długo będziecie o niej pamiętać. Życzę samych serdeczności w Nowym Roku i żeby cierpliwość do fachowców nie była Ci potrzebna:-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Grunt, że cała reszta była pełna świątecznego klimatu ....można jej było więc darować, że zbiegła....tłukąc kilka baniek na szczęście, które niech dopisuje Tobie Celu i całej Twej rodzinie w roku, który nam miłościwie zaczął panować...2018.
  Załączam moc uścisków i serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok:)) Serdecznosci posylam:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękna ozdoba kominka :)
  Szybkiego zakończenia remontów :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Jaka strojna choinka i stroik też przecudnej urody!!!
  W domu rodzinnym i moim była sztuczna, od 3 lat mamy żywą i ngdy bym nie zamieniła na sztuczną....ilez w niej uroku i zapachu. Nawet kociczka nam ją oszczędza i tylko bawi się ozdobami ;)
  Celu, życzę i Tobie by ten rok był szczęśliwy, by obfitował w same piękne chwile no i żeby pracownicy wywiązywali się w terminach!!! Uściski noworoczne!!! :))

  OdpowiedzUsuń
 14. Bogata choinka i jak widać bogaty Mikołaj! Szczęśliwego Nowego Roku!

  Prowadzę bloga o mojej idolce i tworzę szablony na blogi, będzie mi niezmiernie miło jak mnie odwiedzisz a jak Ci się spodoba ucieszę się z obserwacji :)

  nataliaoreiro-pl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Piękna choinka!!! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!! Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 16. Jeszcze zdążyłaś. Dziękuję za życzenia.
  Pozdrawiam i życzę wszystkiego naj... w 2018r.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ale miałaś wesołą choinkę !? Najważniejsze, że mimo tego nie straciliście dobrego humoru i ten upadek choinki nie popsuł Wam świąt. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !!! Dobrego zdrowia, dobrego humoru, dobrych i życzliwych ludzi !!! Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
 18. Pięknie udekorowałaś dom. Ważne że święta się udały a co tam choinka i tak ładna :-). Wspaniałego roku życzę :-).

  OdpowiedzUsuń
 19. Choinka świetna :) A pod choinką - sporo prezentów - święta się udały :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawione komentarze. Pozdrawiam serdecznie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...