Bibeloteka

nie tylko o zbędnych ozdobach, ale o wszystkim, co mnie interesuje, cieszy i nie pozwala bezczynnie usiedzieć w miejscu.

niedziela, 19 marca 2017

Kilka wielkanocnych dekoracji.

Cześć kochani, serdecznie witam Marille, Małgosię, Alę i Jankę, przypominam też o mojej rozdawajce.  Dzisiaj zapraszam na kolejne pomysły z mojej ulubionej serii wielkanocnej. Bardzo, bardzo lubię w wolnej chwili coś wymyślić, a  ponieważ w tym roku tych chwil mam wyjątkowo mało, bo ciągle myślę o ważniejszych sprawach, więc i postów w marcu niedużo.
Kilka prostych dekoracji ze świeczkami.


W ostatnich trzech zdjęciach udział wzięły jajka, które pokazuję poniżej,  są  bardzo zniszczone, a ja sobie pozwoliłam na małą manipulację.  I taka mnie  myśl naszła, patrząc na te jajka, że bardzo  łatwo jest w internecie  wykreować rzeczywistość niekoniecznie prawdziwą, że  łatwo wprowadzić w błąd w wirtualnym świecie,  łatwo można stworzyć idealną wizję życia lub postać, która w rzeczywistości odbiega daleko od wykreowanego ideału. Czasami nawet chciałabym pokazać zdjęcia mojego stołu podczas pracy, tzn. jaki bałagan na nim panuje, ale ciągle nie mam śmiałości.


Życzę Wam cudownej prawdziwej wiosny i do następnego razu.:))

niedziela, 5 marca 2017

Zapraszam na jajeczne candy

Cześć, kochani!
Często pokazuję swoje wytworki, a ponieważ ciągle coś dłubię, czas najwyższy, żeby się z Wami nimi podzielić i chociaż w ten skromny sposób podziękować Wam za  towarzyszenie mi w mojej blogowej przygodzie. Od dawna miałam na to ochotę, ale tym razem mam konkretny powód,  przekroczyłam 200 postów, a poza tym szybkimi krokami zbliża się Wielkanoc, więc moja rozdawajka komuś może się przydać.
Czym mogę się podzielić? Jajkami, oczywiście mojego pomysłu i wykonania. Niedawno na pytanie pod komentarzem, co ciekawego robię, odpisałam, że grzebię przy jajkach, mam nadzieję, że nikogo nie zbulwersowała moja odpowiedź.

 
Dla Was mam 6 nowych marmurkowych jajeczek i  dwa świeczniki ( uwierzycie, że  trafiłam na dwa identyczne jak w moim pierwszym candy), zawsze też dorzucam kilka serwetek i kartek nutowych.  Zasady takie jak zawsze.


Kolejne jajko. Wzorowałam się na  blogu  art-Dorota   gdzie znalazłam  przepiękne prace, mnie zauroczyły piękne mediowe jaja. Od razu musiałam zrobić coś podobnego po swojemu  z naturalnych materiałów.Witam nową obserwatorkę Alę i mam  prośbę o komentarz,  jeśli nie zostawicie  komentarza, nie mogę do Was dotrzeć, nie wiem, czy tylko ja tak mam? Obserwuję od pewnego czasu, że coś się dzieje z  G+, właśnie jeśli chodzi o obserwatorów.
Zapraszam Was do udziału w mojej rozdawajce.
Życzę cudownych wiosennych  chwil i szybkiego zrzucenia ciepłych kurtek.:)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...